Kdo jsme

Firmu A && L soft založili roku 1992 Aleš Procháska a Lucie Šmejkalová.

Na začátku jsme se zabývali bezpečnými datovými přenosy a na základě vlastního šifrovacího protokolu jsme postavili komunikační systém Metnet. Ze stejného základu se později vyvinula naše e-bankingová platforma OfficeLine, která na přelomu milénia prakticky neměla na českém nebo slovenském trhu konkurenci.

Vyvíjeli jsme vlastní databázová řešení nebo programovací jazyk modFlex.

Později jsme se začali zabývat zakázkovým vývojem, kdy vznikla řada úspěšných aplikací jako například platforma pro sjednávání leasingových smluv eLine nebo zákaznický portál DPD Kurýr.

V další fázi jsme se vedle pokračujícího rozvoje e-bankingové platformy soustředili na vývoj samostaného autentizačního serveru eCobra.

V současnosti se zaměřujeme především na vývoj a integraci autentizačních serverů nebo autentizačních technologií, nadále rozvíjíme e-bankingovou platformu OfficeLine nebo autentizační server eCobra a nabízíme své schopnosti při vývoji na zakázku.

Doma jsme ve světě bezpečných B2C nebo B2B řešení. Ať již třeba v bankovnictví nebo ve státních institucích.

Naším krédem je respekt k zákazníkovi.

Jak pracujeme

Vašemu byznysu (oblasti, kde působíte) nemůžeme rozumět tak dobře jako vy. Svou úlohu však chápeme jinak: Musíme pochopit vaše potřeby, navrhnout vhodné řešení (s využitím našich produktů, produktů třetích stran či zakázkového vývoje a integrace) a zajistit, že výsledek bude podle vašich představ. 

Náš tým

Na lidech nám opravdu záleží. Udržujeme stálý tým spolupracovníků, kteří se dobře znají navzájem. Rozhodnete-li se pro spolupráci s námi, uvidíte od první chvíle, že jsme sehraní a jeden na druhého se můžeme spolehnout. Svou práci máme rádi, a právě proto k ní dokážeme přistupovat s nadhledem. 

To vše přeneseme také k vám.

K dispozici máme odborníky na všechny typy prací, které potřebujeme pro úspěšnou realizaci a provoz softwarových řešení: vývojáře, architekty, analytiky, testery, projektové manažery, release manažery a specialisty technické podpory.

Samozřejmě, že také rádi spolupracujeme s partnerskými společnosti a týmy zákazníků. Vždy usilujeme o co největší přínos z naší strany a zároveň se snažíme sami ze spolupráce získat  co nejvíce.