Produkty

Dodáváme IT řešení na zakázku. Naše dosavadní zaměření je dáno požadavky našich stávajících zákazníků, ale technologie (či principy), které jsme ovládli, jsou univerzálnější, nejsou omezeny na dále uvedené příklady.

eBanking

Řešení elektronického bankovnictví na platformě OfficeLine jsou vhodná zejména pro ty zákazníky, kteří vedle vyřešení vlastních individuálních požadavků mají zájem stavět na osvědčeném produktu s řadou již vyvinutých funkcionalit.

Více informací

ePortal

ePortal (portál elektronických služeb) je určen zákazníkům, kteří chtějí "pod jednou střechou" nabízet různě zaměřené služby, ať již se jedná o vlastní služby provozovatele portálu nebo o služby nabízené sesterskou či partnerskou společností.

Více informací

eCobra Server

eCobra Server nabízí řešení autentizačního serveru určené zejména těm, kdo nemohou či nechtějí sami vyvíjet řešení pro autorizaci přístupu k softwarovým aplikacím či službám a raději využijí řešení schválené odborníky na softwarovou bezpečnost.

Více informací

eCobra Token

eCobra Token je řešením autorizace přístupu do aplikací s využitím pouhého mobilního telefonu, bez distribuce specifického zařízení, bez poplatků za SMS. Zůstává "jen" vysoká bezpečnost a uživatelská přívětivost.

Více informací

eLeasing

eLeasing je určen zákazníkům, kteří chtějí celkově optimalizovat a především zrychlit vyřízení obchodního případu - žádosti o financování vázané na vybraný předmět financování.

Více informací

Domů

Windows Azure, Windows Server 2008