Vybrané reference

  

Citfin, spořitelní družstvo

OfficeLine, elektronické bankovnictví s integrovaným serverem pro autorizaci přístupu klientů k aplikacím elektronického bankovnictví. Metody autorizace: Autentizační kalkulátory DIGIPASS® GO 3, hesla. 

WWW stránky

 

Československá obchodná banka

eCobra pro autorizaci přístupu klientů k aplikacím elektronického bankovnictví. Metody autorizace: Autentizační kalkulátory DIGIPASS® 300, DIGIPASS® 270 a DIGIPASS® GO 1, SMS, heslo a PIN.

WWW stránky

 

ČSOB Poisťovňa

eCobra pro autorizaci přístupu klientů k portálovým aplikacím pojišťovny. Metody autorizace: SMS.

WWW stránky

 

Exportno-importná banka Slovenskej republiky

ePortal, portál zahrnující elektronické bankovnictví (OfficeLine) a další elektronické služby. V rámci dodaného řešení je integrován autentizační server eCobra.

WWW stránky

 

ING Bank

eCobra pro autorizaci přístupu klientů k aplikacím elektronického bankovnictví. Metody autorizace: Autentizační kalkulátory DIGIPASS® 700, SMS, PIN a návodné otázky.

WWW stránky

  

NN pojišťovna

OfficeLine, řešení serveru pro autorizaci přístupu klientů nebo agentů ke svým aplikacím. Metody autorizace: PIN a heslo.

WWW stránky

 

J&T Banka

Po předchozí úspěšné spolupráci v oblasti řešení elektronického bankovnictví nyní pro J&T Banku připravujeme nový elektronický portál, Portál Partnerů.

WWW stránky

 

OTP Banka Slovensko

OfficeLine, elektronické bankovnictví, služby pro korporátní klienty (Homebanking).

WWW stránky

 

Peněžní dům

Produkt Vacman Controller pro řešení silné autorizace. Metody autorizace: Autentizační kalkulátory DIGIPASS® GO 3.

WWW stránky

 

Prima banka Slovensko

Product VACMAN Radius společnosti Vasco pro silnou autorizaci. Metody autorizace: Autentizační kalkulátory DIGIPASS® 300 a DIGIPASS® GO 1.

WWW stránky

 

Privatbanka

OfficeLine, elektronické bankovnictví s integrovaným serverem pro autorizaci přístupu klientů k aplikacím elektronického bankovnictví. Metody autorizace: Autentizační kalkulátory DIGIPASS® 300 a DIGIPASS® GO 1, GRID karta a PIN.

WWW stránkyPsychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod

Produkt IDENTIKEY Server pro silnou autorizaci. Metody autorizace: Autentizační kalkulátory DIGIPASS® GO 3.

WWW stránky

 

Raiffeisenbank

Produkt Vacman Controller pro řešení silné autorizace. Metody autorizace: Autentizační kalkulátory DIGIPASS® GO 3 a DIGIPASS® 700. Produkt DIGIPASS® Programmer pro inicializaci a správu autentizačních kalkulátorů.

WWW stránky

 

Raiffeisenbank im Stiftland

OfficeLine, elektronické bankovnictví. V rámci dodaného řešení je integrován autentizační server eCobra. Metody autorizace: Autentizační kalkulátory DIGIPASS® 270, DIGIPASS® GO 1DIGIPASS® GO 3 a heslo.

WWW stránky

 

REKONix

 Autentizační kalkulátory DIGIPASS® GO 1 a DIGIPASS® GO 3.

 

 

"Společné" projekty

V rámci námi dodaných aplikací řešíme implementaci plateb podle pravidel SEPA (Single European Payment Area), aplikaci evropské směrnice PSD (Payment Service Directive) a další.

Řešíme komplexní projekty přechodu na ePortal, respektive poslední generaci OfficeLine (nejen) pro elektronické bankovnictví, která vychází z aktuálních trendů a do jisté míry obrací tradiční pojetí tohoto typu služeb.

Běžnou součástí námi realizovaných projektů je propojení systémů s mobilními operátory, připojení k systémům platebních karet (například Base24, realizace kartových transakcí s využitím rozhraní 3D Secure).

V minulosti jsme spolupracovali na projektech přechodu bank z lokálních měny (SKK) na EUR.

Dodáváme řešení pro SSO (single-sign-on), jednotné přihlášení do více heterogenních aplikací na bázi eCobra Serveru.

 

Domů

Windows Azure, Windows Server 2008